ONLINEGROUP                       Türk Tesktil Sektörünü Dünyaya Açmak için özel çalışmalar                       başlattı. Rusya'da ve diğer birçok ülkelerdeki özel bağlantılar                       ile LALELİ, OSMANBEY, ZEYTİNBURNU özel olarak tanıtılmaktadır...                       Bu site aynı anda Rusya'da da yayınlanmaktadır. Kışın Ruslar                       LALELİ'ye gelmiyorsa siz Internet üzerinden Showroomunuzu                       Rusya`ya açabilirsiniz... Internet konusunda danışmanlık                       almak ve Rusça ve diğer dillerde WEB sitesi yaptırmak için                       ONLINEGRUB U arayınız..0 212 - 256 65 69 - 256 80 06 Size                       Internet ve Ticaret konsunda danışmanlık yapalım...
İPLİK FİRMALARI


NAZAR TEKSTİL SANAYİ
AdanaYolu 17. Km. Kahramanmaraş
Tel: +90 344 629 24 49 Pbx
Fax: +90 344 629 24 53
E-mail: info@nazatextile.com

We met with cotton in arable field.
For many years we seed and cloth the cotton. 

In 1995we met yarn, since then we were trying to do for the best in quality .

The quality standard that called Uster which the world has accepted is also in first place to increase production quality in our product.
    
Also following the technologie is our hobby. We already increase our export day by day and we try to learn what is best for us.

What can we say,

We are glad to meet you.   

Selam, Hello, Hallo,
Saluto, Bonjour